Стисло про головне

Послуги

Берчиллз Україна завжди прагне надавати найбільш широкий спектр юридичних послуг

Про компанію

 • Історія

  Створене в 2002 році ТОВ "Юридичне Бюро Сергія Іванюка "Берчиллз Україна" з моменту створення стало однією з найбільш затребуваних приватних юридичних фірм у Києві. За ці роки роботи, бюро є однією з найдинамічніших юридичних фірм в Україні. Бюро "Берчиллз Україна" добре відомо як юридична фірма, що надає юридичні послуги у всіх сферах що відносяться до корпоративної, фінансової та господарської діяльності, по представництву клієнтів в міжнародних арбітражах, третейських, господарських та адміністративних судах.

  Юристи фірми ведуть практику по всій Україні, вирішуючи найширший спектр правових питань. З моменту створення бюро придбало виняткову репутацію серед найбільш успішної бізнес-клієнтури з питань корпоративного права, угод з нерухомістю, угод та надання широкого спектра консультативних послуг на ринку інвестування, нерухомості, телекомунікацій, представлення інтересів наших клієнтів, і багатьох інших сферах нашої діяльності.

 • Філософія

  Відправною точкою нашої філософії є переконаність у тому, що тільки глибоке розуміння особливостей бізнесу наших клієнтів дозволяє нашим юристам домагатися найкращих результатів. Незважаючи на визнання найбільших результатів, досягнутих нашою M&A практикою, успішні угоди є всього лише віхами на шляху багаторічної співпраці з нашими клієнтами.

  Ми готові запропонувати підтримку колективу досвідчених юристів, здатних надавати юридичну допомогу з питань українського, російського й англійського права в рамках Міжнародного юридичного альянсу Берчиллз з офісами в Києві, Москві, Лондоні.

 • Сьогодні

  Сьогодні ТОВ "Юридичне Бюро Сергія Іванюка "Берчиллз Україна" - фірма, що динамічно розвивається та працює з найбільшими українськими та іноземними компаніями. У нашій команді випускники кращих юридичних шкіл. Більшість - члени колегії Адвокатів міста Києва; серед партнерів - досвідчені українські та російські юристи, а також соліситор Англії та Уельсу.

  Розуміючи значення іноземних інвестицій для інтеграції України в міжнародну економіку, з самого початку своєї діяльності ми розвиваємо співпрацю з іноземними колегами. Успішно співпрацювали і продовжуємо співпрацювати з різними іноземними юридичними компаніями і надаємо клієнтам правову допомогу спільно з американськими, канадськими, швейцарськими, голландськими, кіпрськими юристами.

Наші клієнти

Вони обрали нашу компанію

Контакти

Для зв'язку з нами використовуйте форму нижче або зазначену контактну інформацію

Контакти
вул. Назарівська, 11, оф. 39, Київ, 01032, Україна +380 (44) 235-66-44 office@burchills.com.ua